YKS - AYT - TYT - KPSS- DGS- LGS- YDS ve Diğer Tüm Sınavlarında Yanındayız!


Bünyesinde binlerce uzman öğretmen barındıran onlineders.com platformu sizlere uygun ücretlerle birçok farklı öğretmenle YKS - AYT - TYT - KPSS- DGS- LGS- YDS- TOEFL ve diğer tüm sınavlara yönelik özel ders alma imkânı sağlar. Bu öğretmenlere anında ulaşabilir ya da isterseniz sizin için uygun olan saatlerde randevu alabilirsiniz. Aldığınız dersler sistem içerisinde kayıt edilecektir. Bu ders kayıtlarını dilerseniz tekrar izleyebilir böylece kaçırdığınız noktaları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sizleri onlineders.com platformunun sunduğu bu olanaklardan faydalanmanız için bekliyoruz!


Canlı Ders

onlineders.com platformunda öğrenci iseniz ders vaktiniz geldiğinde 'Ders Takvimim' menüsünden tek tıkla video ve sesli katılımınızla derse başlarsınız. 

onlineders.com platformunda öğretmenseniz dersinize 5 dakika kaldığında ana sayfada karşınıza çıkan 'Derse Katıl' butonunu tıklayarak derse katılabilirsiniz

Online Özel Ders

Bünyesinde yüzlerce öğretmen bulunan onlineders.com' da Türkiye'nin her bölgesinden özel ders veren öğretmenlere ulaşabilir, öğretmenlerimizin deneyimleriyle ilgili bilgi alabilir, kendilerini tanıttıkları kısa videoları izleyebilir ve dilediğiniz her  konuda anında özel ders alabilirsiniz.  

Akıllı Tahta

onlineders.com platformunda akıllı tahta sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem üzerinden öğrenciler ve öğretmenler çalışmak istedikleri dokümanların üzerinde kolayca işlem yapıp, konu ve soru çözümü yapabilmektedirler. Yapamadığınız tüm soruları ders öncesi rezervasyon sırasında öğretmeninize gönderebilir, ders sırasında akıllı tahta üzerinden öğretmeninizle birlikte sorularınızı kolayca çözebilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik

Öğretmen ve Öğrenci olarak platformumuza ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz. Dilediğiniz bir öğretmenden ders rezervasyonu oluşturup tek tıkla bire bir online özel ders alabilirsiniz. 

En İyi Öğretmenlerle
Bağlantı Noktanız!

onlineders.com platformu öğretmen ve öğrencinin, görüntülü katıldığı birebir yapılan canlı dersleri içermektedir. Bu platform “ekran paylaşımı”, “akıllı tahta” ve “dosya paylaşımı” özellikleriyle donatılmıştır. Bu ileri teknolojilerin kullanımı işlenen dersleri hem öğrenci hem de öğretmen için daha verimli, interaktif ve kullanışlı hale getirmektedir.

KVKN'nın Veri Sorumlusunun aydınlatma Yükümlülüğü Başlıklı 4. maddesi uyarınca,
Gizlilik politikası belirtilen amaçlarla sınırlı olarak, mevzuata uygun çerezler(cookies) kullanıyoruz.