onlineders.com' da Öğrenci Kazanmanın Yolları

onlineders.com' da Öğrenci Kazanmanın Yolları

Sevgili Öğretmenlerimiz

onlineders ailesine hoş geldiniz! 


onlineders platformunun temel amacı özel ders almak isteyen öğrenciler ile siz değerli öğretmenlerimizi buluşturmaktır. 
onlineders.com platformunda daha çok öğrenciye ulaşmanın tüyolarını ise sizler için sıraladık; 


1. Öğretmen başvuru formundaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Bu öğrencilerinizin sizi daha iyi tanımasına olanak sağlayacak, onlara güven verecektir.


2. 'Müsait saatler' menüsünden mutlaka ders vermek için uygun olduğunuz saatleri işaretleyiniz.
Öğrencileriniz yalnızca sizin belirlemiş olduğunuz müsait saatler çerçevesinde sizlerden ders rezervasyonu talep edebileceklerdir.
Unutmayın ki ne kadar çok müsait saatiniz varsa o kadar çok ders rezervasyonu alırsınız. 
Müsait saatlerinizi belirledikten sonra öğrencilerden gelen ders rezervasyonlarını 'rezervasyonlarım' menüsünden ve cep telefonunuza gelen SMS'ler aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.3. Ana sayfada bulunan 'çevrimiçi' seçeneği ile anında ders talepleri alabilirsiniz, bir öğrenci sizi 'çevrimiçi' görüp hemen ders almak istediğinde size bir ders çağrısı gelir ve tek tıkla derse başlayabilirsiniz. Uygun olduğunuz zamanlarda çevrimiçi göründüğünüzde; öğretmen arayışı olan öğrencimiz için daha çok tercih edilebilirsiniz.
Eğer online iseniz ve ders vermek için uygun değilseniz 'çevrimdışı' seçeneği ile anlık gelecek ders taleplerini kapatabilirsiniz.4. Canlı derslerimiz öğretmen ve öğrencinin videolu katılımıyla sağlanır. Canlı derslerde 'akıllı tahta', 'ekran paylaşımı', 'video paylaşımı', 'dosya ve soru paylaşımı'  gibi teknik özelliklerle donatılmıştır. Derse başlamadan önce tüm dokümanlarınızla hazır olup dokümanları öğrencinizle paylaşarak akıllı tahta üzerinde ders anlatabilir, soru çözümleri yapabilirsiniz. Tüm bu özellikleri efektif kullanmanız durumunda dersiniz daha verimli hale gelecek ve öğrenciler arasındaki popülaritenizin artmasına vesile olacaktır.Sağlıklı günler ve mutlu dersler dileriz...