Alanında Uzman Öğretmenlerden En Uygun Ücretlerle Online Ders Al


Bünyesinde binlerce uzman öğretmen barındıran onlineders.com platformu sizlere uygun ücretlerle birçok farklı öğretmenle özel ders alma imkânı sağlar. Bu öğretmenlere anında ulaşabilir ya da isterseniz sizin için uygun olan saatlerde randevu alabilirsiniz. Aldığınız dersler sistem içerisinde kayıt edilecektir. Bu ders kayıtlarını dilerseniz tekrar izleyebilir böylece kaçırdığınız noktaları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sizleri onlineders.com platformunun sunduğu bu olanaklardan faydalanmanız için bekliyoruz!

Canlı Ders

onlineders.com platformu kendine ait olan video görüntülü sistemini kullanmaktadır. Bu sistem sizden herhangi bir mail ya da şifre istemez. Derse başlamak istediğinizde “HEMEN ARA” butonunu tıklamanız yeterlidir.

Ekran Paylaşımı

Öğretmen ve Öğrenci ekranını paylaşabilir ve ekran üzerinde anlatılmak istenen konu HD çözünürlükte gösterilebilir.

Akıllı Tahta

onlineders.com platformunda akıllı tahta sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem üzerinden öğrenciler ve öğretmenler çalışmak istedikleri dokümanlar üzerinde kolayca işlem yapabilmektedirler.

Dosya Paylaşımı

Öğretmenlerinize ders öncesi üzerinde çalışmak istediğiniz dokümanlarınızı gönderebilirsiniz.

En İyi Öğretmenlerle
Bağlantı Noktanız!

onlineders.com platformu öğretmen ve öğrencinin, görüntülü katıldığı birebir yapılan canlı dersleri içermektedir. Bu platform “ekran paylaşımı”, “akıllı tahta” ve “dosya paylaşımı” özellikleriyle donatılmıştır. Bu ileri teknolojilerin kullanımı işlenen dersleri hem öğrenci hem de öğretmen için daha verimli, interaktif ve kullanışlı hale getirmektedir.

KVKN'nın Veri Sorumlusunun aydınlatma Yükümlülüğü Başlıklı 4. maddesi uyarınca,
Gizlilik politikası belirtilen amaçlarla sınırlı olarak, mevzuata uygun çerezler(cookies) kullanıyoruz.